Warsztaty antysmogowe dla dzieci i młodzieży

Najbardziej zanieczyszczone powietrze w Europie! Alarmujące stężenia pyłów w powietrzu! Smog uniemożliwiający aktywność na zewnątrz! Chcesz, aby dzieci wiedziały:
  • czym jest smog i niska emisja,
  • jak chronić się przed smogiem,
  • jakie są przyczyny i skutki zmian klimatu,
  • jak dbać o czystość powietrza i powstrzymać zmiany klimatu, zamów warsztaty ekologiczne poświęcone smogowi oraz innym zanieczyszczeniom powietrza.
    Serdecznie zapraszamy szkoły i przedszkola z terenu województwa łódzkiego do udziału w cyklu warsztatów ekologicznych w roku szkolnym 2017/2018. Szczegóły oferty w pliku pdf.