Dzień Pustej Klasy 2018

W roku 2018 Dzień Pustej Klasy obchodzimy 15 czerwca! W zeszłym roku 453 szkoły z całej Polski świętowały z nami ten wyjątkowy dzień, w którym dzieci i młodzież, wspólnie ze swoimi nauczycielami, porzucają naukę w klasie na rzecz nauki w przyrodzie.
Nauczycielki i nauczyciele: zabierzcie dzieci na dwór / na pole (a najlepiej do lasu!). Uczennice i uczniowie: namówcie ciało pedagogiczne, żeby w ten dzień lekcje odbyły się na świeżym powietrzu! Rodzice: zadbajcie o zdrowie i prawidłową edukację ekologiczną swoich dzieci i zainteresujcie szkołę Dniem Pustej Klasy. Już dziś zapiszcie w kalendarzu tę datę - 15 czerwca! Zgłoście szkołę, przedszkole, świetlicę do obchodów Dnia Pustej Klasy 2018.