Szkoła Trenerów Edukacji Globalnej dla Najmłodszych

Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkole Trenerów Edukacji Globalnej dla Najmłodszych. Szkoła Trenerów skierowana jest do animatorów/ek, studentów/ek i innych osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę lub rozpocząć przygodę z edukacją globalną, a nie są czynnymi nauczycielkami i nauczycielami.
Osoby uczestniczące w kursie po przejściu całego cyklu szkoleniowego zdobędą wiedzę z zakresu treści edukacji globalnej, a także wiedzę i umiejętności potrzebne do przygotowania i prowadzenia zajęć metodami aktywizującymi dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie globalna.edu.pl.
Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 11 października 2018 r. do godziny 23:59