Ankieta dla nauczycieli.

🧡 Źródła potrzebują Waszej pomocy. 💙
Zbliża się do końca nasze badanie dotyczącego edukacji globalnej w szkołach. Prosimy o pomoc w dotarciu do nauczycieli klas I-III szkół podstawowych. Poproście o wypełnienie nauczycielkę syna lub córki, poproście koleżankę nauczycielkę. Drodzy nauczyciele wypełnijcie naszą ankietę - edukacjaglobalna.webankieta.pl.
Wyniki ankiet pozwolą nam lepiej planować kolejne projekty i tworzyć lepsze materiały edukacyjne. To dla nas bardzo ważne!