Rób dobro! Edukacja globalna w szkole podstawowej. Konferencja on-line

Cztery dni, dwudziestu specjalistów i dwadzieścia wypełnionych wiedzą i inspiracjami wystąpień. Z radością zapraszamy was na konferencję on-line RÓB DOBRO - edukacja globalna w szkole podstawowej. 15-18 czerwca 2020. Będziemy rozmawiać m.in. o tym:
🌍 jak rozmawiać z dziećmi o problemach współczesnego świata
🌍 gdzie szukać inspiracji i nowych źródeł wiedzy w obszarze edukacji globalnej
🌍 jak poszerzyć wachlarz metod pracy z dziećmi
🌍 jak wprowadzać wątki globalne do codziennych zajęć
🌍 jak lepiej zrozumieć własne miejsce we współczesnym świecie.

Formularz rejestracyjny oraz program znajdziecie na stronie konferencja.globalna.edu.pl
Udział w konferencji jest bezpłatny.

za rok 2019 jest już dostępny do pobrania ze strony opp.zrodla.org