Konferencja online Klimat dla Europy

W tym roku mamy przyjemność objąć patronatem XIV Ogólnopolską Konferencję Społeczności Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego organizowaną przez Centrum Debaty Publicznej pt. KLIMAT DLA EUROPY: Jak zmiany klimatyczne wpłyną na naszą przyszłość?, która odbędzie się w formule online 09.11.2020 roku, o godzinie 17:00.
W trakcie konferencji zaproszeni eksperci zastanowią się jakie skutki wynikną dla Europy i świata z wciąż postępujących zmian klimatycznych i postarają się zarysować możliwe strategie działania najważniejszych organizacji międzynarodowych w obliczu napięć społecznych, politycznych i ekonomicznych.
W imieniu organizatorów serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w tej konferencji online. Więcej informacji znajdą Państwo na wydarzeniu na Facebooku.

za rok 2019 jest już dostępny do pobrania ze strony opp.zrodla.org